Оставьте Ваш номер телефона и мы свяжемся с Вами
Или Вы можете сами связаться с нами
+ 38 (063) 937 9080 (Киев); + 38 (068) 527 53 27 (Харьков); + 38 (068) 902 97 29 (Полтава); +7 (968) 830 59 33 (Москва);
*Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных и соглашаетесь c политикой конфиденциальности
Благодійний фонд "ІНЕО"
Ми допомагаємо змінювати світогляд людини в результаті чого гармонізуються і налагоджуються всі сфери життя
Про фонд
Фонд започаткований в лютому 2023р.
Основною Ідеєю Благодійного Фонду "ІНЕО" є створення Центру цілісного відновлення.
У теперішній непростий час люди часто потребують допомоги у складних життєвих ситуаціях, психологічних проблемах або у питаннях, пов'язаних зі здоров'ям. Багатьом доводиться стикатись з гострим проживанням горя, розгубленості і відчуттям безпорадності. Діяльність Центру цілісного відновлення направлена на надання якісної допомоги і підтримки тим, хто її потребує. Звернувшись до нашого Центру кожна людина опиниться у атмосфері турботи, захисту і любові адже кожне людське життя цінне і унікальне.
" Який сенс в нашому житті,
якщо ми не можемо
змінити світ на краще? "
Основні направлнення Благодійного Фонду "ІНЕО"
Створення Центру Цілісного Відновлення дасть змогу людям зануритись і перебувати в гармонійній атмосфері 7, 21, 40 днів (в залежності від рекомендованого курсу) для повноцінного відновлення.
Відновлення на всіх рівнях буття (Духовному, психо-емоційному, фізичному) буде відбуватися через практики:
Інтегральна йога, медитація, інформаційно-енергетичноу корекцію людини, практику очищення та гармонізації, тілесно-орієнтовні практики, арт-терапію та ін.
Освітньо-практичні курси, семінари та ретрити
Ми прагнемо надати нашим учасникам можливість відкрити нові горизонти духовного розвитку, знайти внутрішню гармонію, змінити своє життя та внести позитивні зміни у світ. А це можливо тільки завдяки передачі істинних, підтвердженних багаторічним досвідом Знань. Вже сформована база курсів, якою ми готові ділитись з людьми, які готові Чути і рухатись шляхом самопізнання.
Благодійний Фонд "ІНЕО" має на меті сприяти організаціїї в проведенні освітніх семінарів, виїздних ретритів, організіції курсів безкошкоштовно або за доступною ціною.

Науково-Просвітницька діяльність
Науково-просвітницька духовна направленість представляє собою поєднання наукового дослідження та освітньої діяльності з основним фокусом на вивченні Духовних аспектів життя. Ця концепція спрямована на вивчення та популяризацію Духовних цінностей та знань в сучасному світі.

Одним з основних напрямків діяльності Благодійного Фонду "ІНЕО" являється фінансування написання, видавництво та розповсюдження літератури (книг, та іншої друкованої продукції), спрямованої на розвиток духовності, пізнання життєвих цінностей, та духовного збагачення людства.
Психологічні консультації та проведення Інформаційно-Енергетичних сеансів
В ниніішній час люди перебувають в тяжких психоемоційних станах, пов'язаних з низьким рівнем Свідомості людства, які ще й підсилюються надскладною ситуацією в країні . В подальшому це призводить до втрати здоров'я (фізичного, психологічного та духовного) і погіршення рівня життя.
Благодійний Фонд "ІНЕО" має на меті допомогти людині вийти з руйнівних проявів життя і повернутись до стану Гармонії, Радості і Щастя.
Благодійний Фонд "ІНЕО" має на меті організацію та проведення консультацій психологів з метою надання психологічної підтримки і допомоги тим, хто цього потребує. Консультації психологів можуть бути спрямовані на різні аспекти життя людини.

Ви можете підтримати Благодійний Фонд "ІНЕО"

будь-яким внеском

Наші платіжні реквізити у гривні:

Повна назва: Благодійна організація «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ІНЕО»
Найменування отримувача: БО ІНЕО БФ
Код отримувача: 45120453
IBAN: UA873052990000026005040134934
Назва банку: АТ КБ "ПРИВАТБАНК"
Призначення платежу: Благодійна пожертва
Звіти та Документи

Ми відповідально стежимо за документацією і готові показати всю звітність фонду

Завантажити ↓
КОНТАКТИ
+380958040191 ineofond@gmail.com
09119, Україна, Білоцерківський р-н., м. Біла Церква, вул. Фастівська, буд. 2